Aktualności / News

03-04.08.2019 Międzynarodowa Wystawa w Sopocie

Po raz pierwszy byliśmy obecni na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Sopocie z naszymi kotkami Neva Masquerade. Nasze wrażenia? Wielkie WOW! To naprawdę świetnie zorganizowana impreza odbywająca się w wyjątkowej lokalizacji – Hipodromie. Chwile oczekiwania na oceny mogliśmy spędzić obserwując otaczającą nas zieleń i piękne pasące się konie.

Na wystawie pojawiliśmy się z naszymi dwoma najmłodszymi kotkami – Ester właśnie skończyła 12 miesięcy i po raz pierwszy wystąpiła w klasie otwartej, a Roslin zaliczyła swój debiut w Juniorach. Było to dla niej całkiem udany debiut, w trakcie którego mogła zacząć oswajać się z wystawowym gwarem.

To, co nam przyniosło najwięcej emocji i radości, to dokonania naszej czarnej kotki Neva Masquerade, Ester, która pierwszego i drugiego dnia otrzymała najwyższą ocenę Ex1 i tym samym zdobyła dwa z trzech certyfikatów do tytułu Championa! Co więcej, drugiego dnia pokonała niesamowitej urody kocura, otrzymując trofeum BIV. Jesteśmy z niej więcej niż dumni!

Wystawę w Sopocie wspominamy bardzo dobrze i z pewnością tam jeszcze wrócimy!