Aktualności / News

07 – 08.09.2019 Wystawa kotów rasowych we Wrocławiu

Za nami ekscytująca wystawa kotów we Wrocławiu! Były tam obecne nasze trzy koty Neva Masquerade – Ester, Roslin i Hunter.

Jesteśmy niesamowicie dumni z Ester – pierwszego dnia otrzymała najwyższą ocenę Ex1 i certyfikat CAC, tym samym uzyskując tytuł Championa. Dodatkowo dostała medal BIV (Best in Variety), czyli została okrzyknięta najpiękniejszym kotem w swojej grupie kolorystycznej. Z kolei drugiego dnia otrzymała kolejną ocenę Ex1 i swój pierwszy certyfikat CACIB, będący początkiem jej drogi do tytułu International Champion.

Roslin z kolei dała świetny występ drugiego dnia wystawy, gdy otrzymała ocenę Ex1 i medal BIV. Totalanie oczarowała sedziego, ale też i nas, bo zachowywała się wprost idealnie! Ma w sobie swój czar i powab, na stoliku sedziowskim była spokojna i skora do zabawy. Troszkę nam w tym przypomina naszego kocura Irtysza, który również doszedł do perfekcji w uwodzeniu sędziów.

Swój debiut wystawowy zaliczył również najmłodszy kocur w naszej hodowli – Hunter. Zapowiada się pięknie i jesteśmy z niego bardzo dumni!